Adventure minigolf

Čo je Adventure minigolf?

Korene tohto športu nájdeme v Severnej Amerike. Adventure golf je určitým hybridom medzi golfom a mini-golfom a jedná sa v podstate o klasický golf zmenšený do veľkosti minigolfových dráh. Môžu ho hrať mladí či starší, jednotlivci alebo skupiny hráčov. Cieľom hry je podobne ako pri golfe dopraviť loptičku v čo najmenšom počte úderov do jamky. Víťazom sa stáva hráč s najmenším súčtom úderov na všetkých jamkách.

Naše ihrisko tvorí 18 jamiek s 9 dráhami pokrytými umelou golfovou trávou. Hráč sa rovnako ako pri klasickom golfe pohybuje priamo po ihrisku. Ihrisko adventure minigolfu napodobuje prírodný terén – nájdete tu rôzne terénne nerovnosti, predely a vyvýšeniny, kamene a rôzne iné prekážky, ktoré sa čo najviac podobajú skutočnému terénu, ktorý musí hráč pri klasickom golfe prekonávať. Adventure minigolf je otvorený aj pre verejnosť. Areál je možné si celý prenajať.

Otváracie hodiny

Ihrisko je otvorené každý deň 9:00 - 19:00 hodín resp. do súmraku v prípade dobrého počasia. Vstup je možné zakúpiť na recepcii.

Cenník

V cene vstupného je zapožičanie golfovej palice a loptičky pre každého hráča. Depozit: 25 eur. Pre ubytovaných hostí platí zľava 30%. Deti do 10 rokov len v sprievode rodičov.

dospelá osoba 6 eur/90 min
dieťa do 10 rokov, seniori, študenti 4 eur/90 min
dieťa do 3 rokov ZDARMA
rodinná vstupenka (2 + 2) 15 eur/90 min

*senior - osoba nad 65 rokov
*pre získanie študentského vstupu je hráč povinný preukázať sa platným preukazom študenta